MENU o-nas

O NÁS

Společnost Quenya - technologie s.r.o. působí na trhu od roku 2001. Na počátku jsme se soustředili zejména na počítačové systémy, sítě a tvorbu spedičních softwarů. Doba se ale změnila a posunula, generace se vyměnily, a tak se od roku 2013 věnujeme primárně výkonnostnímu online marketingu a všem aspektům, které jsou s ním spojené. Náš tým tvoří několik specialistů na jednotlivé marketingové oblasti, což nám dovoluje zajistit komplexní služby na míru. Od stavby webových stránek, přes jejich analytiku až po kreativní kampaně. Naše síla spočívá ve stabilním a zkušeném kolektivu přátel a zároveň profesionálů a také ve vášní pro inovace a technologie. Díky tomu dokážeme reflektovat současné trendy ve světě internetu.NÁŠ TÝM

Vojtěch Sládek

Jednatel a majitel QUENYA. Vojta zastává public relations a plánování kompletní marketingové komunikace u klíčových klientů. Ve firmě má téměř neviditelnou, mnohdy nevděčnou, ale o to více důležitou úlohu správce.

Jan Vácha

CEO společnosti, který se stará nejen o její bezproblémový chod, ale i o obecné blaho a klima ve firmě. Honza částečně zastává i funkci HR a CSR a stejně tak se zvládá postarat o důležité klienty z hlediska strategického a mediálního plánování. Je to ideový vůdce firmy.

Petr Staněk

Petr je v QUENYA nositel dobré nálady a také náš sales director. Pokud se s námi spřáhnete, vězte, že vás oblaží svou přítomností. Jeho hlavním úkolem je pravidelná komunikace s klienty a následná distribuce zadání projektů v rámci společnosti.

Eliška Sýkorová

Eliška je social media senior a vedoucí social týmu. Má dlouholetou praxi z mnoha interních i externích projektů. Její specializací jsou kampaně na platformách Meta (Facebook, Instagram). Realizuje se také v rámci kreativních a grafických projektů.

Jana Soldátová

Jana je senior social media specialistka a má na starosti správu sociálních sítí našich klíčových klientů včetně Facebooku a Instagramu. Její specializací je LinkedIn. Jana stojí u startu většiny nových projektů.

Adam Kuchař

Adam je v QUENYA téměř od jejího vzniku a jeho hlavní náplní jsou grafické práce, tvorba obsahu na sociálních sítích nebo mailingové kampaně. Aktivně se podílí na projektech především se sportovním zaměřením a věnuje se i realizaci offline kampaní.

Vincenc Che

Vinc je důležitým článkem společnosti a je zodpovědný za veškerou tvorbou webu. Dokáže vdechnout život novým projektům, je velmi proklientský, komunikativní a přátelský. To v kombinaci s jeho programovacími a kódovacími schopnostmi dává klientům potřebnou jistotu kvalitně odvedené práce.

Karel Brabec

Pokud byste řešili SEO, je Karel tím správným člověkem. V rámci firmy se stará o kompletní portfolio klientů a kromě on-page optimalizací také vede tým, který má na starosti off-page SEO a linkbuilding.

Michal Fuksa

Michal je naše čerstvá akvizice a podílí se na podpoře v oblasti vývoje webových aplikací nebo správy SEO. Jeho velkou přidanou hodnotou pro celý tým je hluboká znalost vybraného softwaru i hardwaru.

Veronika Kotíková

Nejlépe ze všech v QUENYA píše Veronika. Kromě copywritingu se věnuje samotným klientům, e-mailingu a částečně i PPC kampaním, které úspěšně spravuje společně s kolegou Michalem.

Michal Šroubek

Michal patří mezi nejzkušenější členy týmu v oblasti online marketingu. Ve firmě působí jako PPC a SEO supervizor, konzultant a školitel.

Soňa Urbanová

Soňa pro QUENYA pracuje od roku 2001 a je její neodmyslitelnou součástí. Zažila její vzestupy i těžká období ekonomických krizí a po celou dobu se nám stará o finance a účetnictví.