MENU
o-nas

O NÁS

Společnost QUENYA technologie, s.r.o. působí na trhu od roku 2001. Na počátku jsme se soustředili zejména na počítačové systémy, sítě a tvorbu spedičních softwarů. Doba se ale změnila a posunula, generace se vyměnily, a tak se od roku 2013 věnujeme primárně výkonnostnímu online marketingu a všem aspektům, které jsou s ním spojené. Náš tým tvoří několik specialistů na jednotlivé marketingové oblasti, což nám dovoluje zajistit komplexní služby na míru. Od stavby webových stránek, přes jejich analytiku až po kreativní kampaně. Naše síla spočívá ve stabilním a zkušeném kolektivu přátel a zároveň profesionálů a také ve vášní pro inovace a technologie. Díky tomu dokážeme reflektovat současné trendy ve světě internetu.NÁŠ TÝM

Vojtěch Sládek

Jednatel a majitel QUENYA. Vojta zastává public relations a plánování kompletní marketingové komunikace u klíčových klientů. Ve firmě má téměř neviditelnou, mnohdy nevděčnou, ale o to více důležitou úlohu správce.

Jan Vácha

Marketingový stratég a manažer pro AI projekty. Honza v agentuře odpovídá za strategické a mediální plánování kampaní našich klientů. Dále se stará o organizaci kurzů a školení zaměřených na marketing a umělou inteligenci. Je hlavním myšlenkovým lídrem společnosti.

Petr Staněk

Petr je v QUENYA nositel dobré nálady a také náš sales director. Pokud se s námi spřáhnete, vězte, že vás oblaží svou přítomností. Jeho hlavním úkolem je pravidelná komunikace s klienty a následná distribuce zadání projektů v rámci společnosti.

Eliška Sýkorová

Eliška je social media senior a vedoucí social týmu. Má dlouholetou praxi z mnoha interních i externích projektů. Její specializací jsou kampaně na platformách Meta (Facebook, Instagram). Realizuje se také v rámci kreativních a grafických projektů.

Vincenc Che

Vinc je důležitým článkem společnosti a je zodpovědný za veškerou tvorbou webu. Dokáže vdechnout život novým projektům, je velmi proklientský, komunikativní a přátelský. To v kombinaci s jeho programovacími a kódovacími schopnostmi dává klientům potřebnou jistotu kvalitně odvedené práce.

Karel Brabec

Pokud byste řešili SEO, je Karel tím správným člověkem. V rámci firmy se stará o kompletní portfolio klientů a kromě on-page optimalizací také vede tým, který má na starosti off-page SEO a linkbuilding.

Michal Šroubek

Michal patří mezi nejzkušenější členy týmu v oblasti online marketingu. Ve firmě působí jako PPC a SEO supervizor, konzultant a školitel.

Veronika Kotíková

Nejlépe ze všech v QUENYA píše Veronika. Kromě copywritingu se věnuje samotným klientům, e-mailingu a částečně i PPC kampaním, které úspěšně spravuje společně s kolegou Michalem.

David Žilka

Nejmladší člen našeho týmu. David je náš mozek v oblasti kreativní grafické tvorby. Nezáleží na tom, zdali potřebujete navrhnout plakát nebo rovnou kompletní vizuální identitu firmy. S Davidem máte jistotu, že design bude originální a poutavý.

Karolína Petříšová

Potřebujete něco rychle vyřešit? Karolína je ta správná osoba, na kterou se obrátit. U nás se stará o komunikaci s klienty nebo zpracovávání reportů. Je také naší expertkou na TikTok, kde sleduje aktuální trendy a dbá na to, abychom nejen na této sociální síti nebyli pozadu.

Honza Petříš

Jedním z hlavních stavebních kamenů našeho týmu je Honza. Je více než kvalifikovaný pro tvorbu textových postů, tvorbu a střih videí na sociálních sítích. Jeho inovativní nápady napomáhají k vylepšení stránek našich klientů.

Karolína Hladíková

Pracovitá a zodpovědná jsou slova, kterou Káju vystihují nejlépe. Zřizování obchodních jednání a komunikace s klienty jsou její specialitou. Mj. se aktivně věnuje sociálním sítím, ve snaze zefektivnit stránky našich klientů.

Soňa Urbanová

Soňa pro QUENYA pracuje od roku 2001 a je její neodmyslitelnou součástí. Zažila její vzestupy i těžká období ekonomických krizí a po celou dobu se nám stará o finance a účetnictví.